O mnie


Cześć! Nazywam się Agnieszka i mieszkam w Lublinie. Obecnie jestem studiuję edytorstwo i zarządzanie. Rozpoczynam również studia podyplomowe z grafiki komputerowej. Od dziesieciu lat jedną z moich największych pasji jest taniec, w którym rozwijam się w różnych stylach. Interesuję się również grafiką komputerową oraz składem komputerowym tekstu. W tych dziedzinach jestem samoukiem. Kolejnym moim hobby jest pisanie. Próbowałam swoich sił jako redaktorka w szkolnych i studenckich pismach, copywriterka, a także jako autorka opowiadań. Często łączę wszystkie te zainteresowania, realizując projekty w sektorze kulturalnym.

Jestem na takim etapie życia, w którym zaczynam się usamodzielniać, zdobywać zawodowe doświadczenie i myślę o planach na przyszłość. Mówią o mnie "pracoholiczka", bo zawsze zajmuję się tysiącem różnych projektów i wciąż planuję kolejne. Ja mówię o sobie "życioholiczka", bo chcę oddychać pełną piersią, próbować wszystkiego, co oferuje mi świat i niczego w życiu nie żałować.
 
Jestem blogerką, która nie boi się zabierać za wszystko, co ją inspiruje. Strona ta powstała z potrzeby podzielenia się wiedzą, doświadczeniami i przemyślenia dotyczącymi edukacji, samorozwoju, studiowania. Nie zabraknie na niej porad, pomysłów i inspiracji. Znajdziesz tu teksty z zakresu samorozwoju, organizacji, studiów, lifestyle i wiele innych tematów, które zachęcą cię do działania. Opowiem ci o moich zainteresowaniach i podpowiem, jak możesz odnaleźć pasje idealne dla ciebie.

Jeżeli szukasz sposobów na dążenie do szczęścia, spełnienia marzeń i chcesz czerpać z życia to, co najlepsze, trafiłaś we właściwe miejsce. Na blogu dzielę się swoimi doświadczeniami i radami dotyczącymi tego, jak stać się osobą, którą chcesz być.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz